Kvalitní reklamní agentura zahrnuje do své nabídky mnohé druhy reklam, ale často i dalších služeb. Jednou z nich může být i malování portrétu z fotografie. Zvěčnit se můžete nechat i jinak než jen stisknutím tlačítka fotoaparátu.

Malovaný portrét od reklamní agentury

Od té doby, co vznikly fotoaparáty, značně ubylo lidí, kteří si nechávají dělat portréty. V poslední době se však zájem lidí o portréty znovu probouzí. Ve světě plném digitalizace se mnohdy rádi vracíme k malovaným obrazům.

Portréty mají svou hloubku a na rozdíl od běžné fotografie jsou skutečným uměleckým dílkem, které si pravděpodobně i vy rádi zarámujete a pověsíte jako originální obraz do vašeho interiéru. Možná také víte o někom, komu by váš portrét udělal radost.

A na koho se obrátit, máte-li zájem o namalovaný portrét? Zmíněnou službu nabízí reklamní agentura Grafstudio. Kvůli portrétu nemusíte nikam docházet. Stačí, když poskytnete reklamní agentuře svou fotografii, a o víc se už starat nemusíte. Krátce na to dostanete svůj portrét. Zvolíte si sami jeho velikost a navíc si ho budete moci nechat zarámovat.

Nechte si namalovat svůj portrét od reklamní agentury. Potěšit jím můžete sebe, ale jde i o velmi pěkný a originální dárek pro někoho blízkého.

AKTUALITY

Moderní Webdesign.cz spuštěn!

Moderní Webdesign.cz spuštěn!

04. 07. 2013

Vítáme Vás na novém webu věnující se webdesignu a kompletní tvorbou www stránek. Doufáme, že … celý text

TIP

Reklamní agentura Grafstudio

Kvalitní poskytovatel reklamních služeb, celopolepy aut, reklamní textil, tisk billboardů, ...

Copyright © 2013 | moderniwebdesign.cz | nahoru ↑